• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Esimene trimester koolis hakkab läbi saama ja kõik koolijütsid teevad veel viimaseid pingutusi, et saada häid ja suurepäraseid hindeid. Oodatud koolivaheaeg oktoobri lõpus andis lastele võimaluse nädalaks ajaks koolikarusellilt maha astuda.

Laste päevakeskus alustas vaheaega lauamängude päevaga, millele järgnes sportlik päev looduses. Nädala keskel külastasime Teletorni, kus sõitsime liftiga otse Taevasse ehk 21. korrusele ning imetlesime suurepärast linnavaadet, mis meile 175 meetri kõrguselt avanes. Neljapäeval toimus keskuses Talendijaht 2019, kus kõik suured ja väikesed tulevased staarid said oma andeid demonstreerida. Kuulasime luuletusi ja laule, vaatasime show-tantsu ja balletti, elasime kaasa Jaapanist pärit mänguasja Kendamaga tehtud trikkidele. Talendijaht lõppes energiast pakatava etteastega ainult selleks ürituseks kokku kutsutud bändilt Rokkar-Plixid. Seejärel toimus hääletus ja selgitati välja võitja, kes sai preemiaks ihaldatud karika. Kõik osalejad said süüa pannkooke, nosida maiustusi ja jäätist ning võivad juba praegu hakata harjutama järgmise aasta talendi-show´ks.

Oktoobri viimasel päeval leidis päevakeskuses aset kauaoodatud Halloweeni õhtu. Pimedas köögis heitis laste maskeeritud nägudele valgust hirmuäratava irvega kõrvitsalatern. Ühiselt küpsisetorti süües pajatasime õuduslugusid ja seejärel suundusime komme pommima nii oma maja töötajatelt kui ka üle tee asuvast Noortekeskusest. Kommisaak oli rikkalik ja nii mõnigi laps sai sellest nii suurt innustust, et läks omaalgatuslikult komme jahtima ka veel pärast keskuse päeva lõppu.

Nüüdseks on kõik kommid söödud ja lapsed energiast tulvil ning valmis koolikarusellil edukalt edasi keerlema.

Soovime kõigile lastele ja lastevanematele teguderohket ning edukat õppeaasta jätku!