• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse
LASTE JA PEREDE KESKUS
Kertu Kesküla
laste ja perede keskuse juht
Mob 511 6512 kertu.keskyla@kristiinetk.ee
Marika Samson
sotsiaalpedagoog
Mob 510 1820 marika.samson@kristiinetk.ee
Piret Teng
sotsiaalpedagoog
Mob 510 1820 piret.teng@kristiinetk.ee
Alla Jermolajeva
psühholoog
Mob 511 9868 alla.jermolajeva@kristiinetk.ee
Rita Badendick
sotsiaaltöötaja
Mob 5866 8595 rita.badendick@kristiinetk.ee
Kadi Bulgarin
tegevusjuhendaja
Mob 5866 7493 kadi.bulgarin@kristiinetk.ee
Terje Lepp
sotsiaaltöötaja
Mob 5303 5910 terje.lepp@kristiinetk.ee
Kaisa-Stiina Kiissel
tegevusjuhendaja
Mob 5303 5250 kaisa-stiina.kiissel@kristiinetk.ee

Meie asukohad

Sõpruse puiestee 5, 10615 Tallinn

  • Meie juurde toovad:
    Koskla peatusesse: trollid 3, 4; bussid 24, 24A, 72
    Taksopark peatusesse: bussid 16, 21, 23, 42

Energia 13, 13415 Tallinn

  • Meie juurde toovad:
    Energia peatusesse: buss 23
    Järve Haigla peatusesse: buss 61