• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse
LASTE JA PEREDE KESKUS
Kadri Jõks
laste ja perede keskuse juht
Mob 511 6512 kadri.joks@kristiinetk.ee
Marleen Ankur
sotsiaalpedagoog
Mob 510 1820 marleen.ankur@kristiinetk.ee
Piret Teng
sotsiaalpedagoog
Mob 510 1820 piret.teng@kristiinetk.ee
Marika Samson
sotsiaalpedagoog
Mob 510 1820 marika.samson@kristiinetk.ee
Alla Jermolajeva
psühholoog
Mob 511 9868 alla.jermolajeva@kristiinetk.ee
Rita Badendick
Sõpruse pst 5 sotsiaaltöötaja
Mob 5866 8595 rita.badendick@kristiinetk.ee
Kadi Bulgarin
Sõpruse pst 5 tegevusjuhendaja
Mob 5866 7493 kadi.bulgarin@kristiinetk.ee

Energia 13 sotsiaaltöötaja
Mob 5303 5250
Anneli Sild
Energia 13 tegevusjuhendaja
Mob 5303 5910 anneli.sild@kristiinetk.ee

Meie asukohad

Sõpruse puiestee 5, 10615 Tallinn

  • Meie juurde toovad:
    Koskla peatusesse: trollid 3, 4; bussid 24, 24A, 72
    Taksopark peatusesse: bussid 16, 21, 23, 42

Energia 13, 13415 Tallinn

  • Meie juurde toovad:
    Energia peatusesse: buss 23
    Järve Haigla peatusesse: buss 61