• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine Tegevuskeskuse päevakeskuses pakume Kristiine eakatele ja erivajadusega inimestele tervise säilitamiseks ja parendamiseks individuaalsetest vajadustest lähtuvaid, toimetulekut ja elukvaliteeti parendavaid sotsiaalteenuseid ja huvitegevuse võimalusi.
Huviringide tegevus toimub Kristiine päevakeskuses Sõpruse pst 5 I korruse ruumides tunniplaani alusel.

  • Ühes huviringis osalemine üks kord kuus 1€/ring
  • Ühes huviringis osalemine 2 korda kuus 2€/ring
  • Ühes huviringis osalemine 1 kord nädalas 2€/ring
  • Ühes huviringis osalemine 2 korda nädalas 3€/ring
  • Huviringide tegevus toimub tunniplaani alusel
  • Huviringide tegevusest saab põhjalikumat infot ja osalemiseks on võimalik registreeruda tel. 651 2702 või sirli.sumeri@kristiinetk.ee

2020/2021 hooajal tegutsevad järgmised päevakeskuse huviringid:

I võimlemine – juhendaja Ebe Labi, Piia Ööbik (T ja R kell 13.00) alates 8. septembrist

II võimlemine – juhendaja Anne Kaukis (T ja R kell 9.00) alates 8. septembrist

III võimlemine– juhendaja Ebe Labi, Piia Ööbik (T ja R kell 12.00) alates 8. septembrist

IV võimlemine– juhendaja Ebe Labi, Piia Ööbik (T ja R kell 11.00) alates 8. septembrist

V võimlemine– juhendaja Ebe Labi, Piia Ööbik (T ja R kell 10.00) alates 8. septembrist

Jooga – juhendaja Maire Toom (neljapäeviti kell 13.00) alates 10. septembrist

Rahvatants – juhendaja Elena Kalbus (esmaspäeviti kell 11.00) alates 7. septembrist 

Linetants – juhendaja Helve Vainu (kolmapäeviti kell 10.00) alates 9. septembrist

Seenioritants – juhendaja Ivi Talimäe (kolmapäeviti kell 12.00) alates 9. septembrist

Seltskonnatants – juhendaja Maire Toom (reedeti kell 14.00) alates 11. septembrist

Lauluklubi – juhendaja Küllike Pajula (kuu I ja III esmaspäev kell 13.30) alates 7. septembrist

Eesti keel – juhendaja Ljudmilla Turilova (reedeti kell 11.00) alates 11. septembrist

Saksa keel – juhendaja Dominica Muna (teisipäeviti kell 14.00) alates 8. septembrist

Mälutreening – juhendaja Kadi Bulgarin (kuu I ja III neljapäev kell 10.00) 

Käsitöö – juhendaja Aili Pihel (kolmapäeviti kell 10.30) alates 16. septembrist

Paberkunstiring –  juhendaja Scherly Karu (teisipäeviti kell 12.00) alates 8. septembrist

Nahkehistöö – juhendaja Vaike Leet (kuu I ja III esmaspäev kell 10.00) alates oktoobrist

Portselanimaal – juhendaja Ilmi Mansu (kolmapäeviti kell 12.00) alates oktoobrist

Siidimaal – juhendaja Helga Errit (kuu II ja IV neljapäev kell 11.00) alates oktoobrist

Kokkame koos – juhendaja Sirli Sumeri (kuu III kolmapäev kell 14.00) alates 16. septembrist

Väärikate Meeste Klubi – juhendaja Kalle Rohtla (kuu II ja IV kolmapäev kell 14.00) alates 9. sept.

Vabadusvõitlejate koosolek – juhatav Gunnar Vompas (kuu II esmaspäev), alates 14. sept.

Klubi „Ristik“ ristsõna lahendajatele –juhendaja Maimu Ummelas (kuu viimane E kell 11.00) alates 28. septembrist