• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

TEEME ÕPPIMISE PÕNEVAKS!

Kristiine noortekeskus kutsub kooliõpilasi osalema mitmekülgsetes ja arendavates töötubades. Töötoad toimuvad Kristiine noortekeskuses, aadressiga Sõpruse pst 4a. Kõiki teemasid käsitletakse mänguliselt ja läbi mitteformaalse õppe meetodite. Osalemine annab õpilastele asjalikke teadmisi ja samas ka huvitava vahelduse igapäevarutiinis.
Programmist on võimalik osa saada ajavahemikus oktoober – november ning mai-juuni.

Tegevuses osalemine on tasuta!

Lisainfo ja registreerimine:
Kristiine Tegevuskeskuse noortekeskus
Sõpruse pst 4a, 10615 Tallinn
Tel +372 5307 4244

noortekeskus@kristiinetk.ee

LISAINFO:
Täpse programmi koostamisel oleme paindlikud ja koostöös klassijuhataja/grupijuhiga võime kokku leppida igale rühmale kõige sobivama tegevuskava. Vajadusel võib programmist osasid tegevusi välja jätta ja huvipakkuvamaid pikemalt käsitleda. Klassiprogrammid on klassidele ja noortegruppidele tasuta!

KRISTIINE NOORTEKESKUSE TÖÖTOAD KOOLIDELE 2024

VESTLUSRING “VÄÄRTUSHINNANGUD” 3.- 4. klass, 7.- 9. klass

Vestlusring “Väärtushinnangud” on mõeldud noortele, et käia gruppides läbi olukorrad, millele nad saavad ise lahendusi mõelda. Mängus kirjeldatud situatsioonide aluseks on tõestisündinud juhtumid. Elu eriolukordades on palju väärtusvalikuid, mida teeme tihti enesele märkamatult. Sageli jätame need valikud selgelt põhjendamata, mistõttu tavaelus tekivad olukorrad, kus meie motivatsioon ühel või teisel viisil jääb teistele mõistetamatuks. Vestlusring on valminud selleks, et anda lastele “tööriistad”, millega nimetatud olukordi lahendada. Programm kestab 1h-1.5h.

Programm 

KULTUURID JA MAAILM

Kultuuritunni raames teeb Kristiine Noortekeskuse välisvabatahtlik esitluse ja kahooti oma riigi kohta ning tutvustab noortele sealset eluolu, kultuuri ja muud huvitavat.

2024.a õppeaastal on Kristiine Noortekeskuse välisvabatahlik päris Portugalist.

NB! Kultuuritund toimub inglise keeles!

Programm kestab 1h.


INTERNETIOHUTUS 1.- 4. klass, 5.- 8. klass

Tänapäeval kasutavad peaaegu kõik inimesed internetti, kas töö või koolitükkide tegemiseks, pere või sõpradega suhtlemiseks või uudistega kursis olemiseks. Töötoas vaatame, kuidas internetis turvaliselt ja targalt tegutseda ning lahendame erinevaid situatsioone. Programm kestab 1h-1.5h.

KLASSIÕHTU stiilis KLASSIHOMMIK 1.-7. KLASS

Põhikooli klassidele suunatud meelelahutuslik ja mänguline klassiõhtu. Kava koostamisel võetakse arvesse õpetaja ja klassi soove ning õpilaste vanust. Noorsootöötajad viivad läbi lõbusaid ja kaasahaaravaid seltskonnamänge ning võimalik on kasutada ka noortekeskuses olevaid mänge (piljard, lauatennis, lauajalgpall jms). Lisaks võib kasutada seda aega ka mõne klassisündmuse tähistamiseks ja omalt poolt snäkke kaasa võtta. Tegemist on toreda meelelahutusliku programmiga, milles osalemine tuleb kasuks klassi ühtekuuluvustunde loomisele. Programm kestab 1h.