• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse
ÜLDKONTAKTID
Kristiine Tegevuskeskus Tel 651 2700
Mob 5750 3522
info@kristiinetk.ee
Kristiina Välba
juhataja
Tel 651 2700
Mob 5306 1006
kristiina.valba@kristiinetk.ee
Vastuvõtt eelregistreerimisega
E 16.00 – 18.00
Pille Vahtra
juhiabi
Mob 5750 3522 pille.vahtra@kristiinetk.ee
KODUTEENUSTE KESKUS
Iris Meristo
koduteenuste keskuse juht
Tel 655 7309
Mob 5341 6610
 iris.meristo@kristiinetk.ee
Reilika Räim
vanem-hooldustöötaja
Annika Roogna
koduhooldustöötaja
Ester Ragul
koduhooldustöötaja
Jelena Škljarova
koduhooldustöötaja
Karis Kask
koduhooldustöötaja
Mairi Gontšar
koduhooldustöötaja
Merike Soomets
koduhooldustöötaja
Pille Sildnik
koduhooldustöötaja
Lembe Olesk
koduhooldustöötaja
Urve Sidron
koduhooldustöötaja
Liivar Uibonurm
hooldustöötaja-autojuht
Mati Tael
autojuht-hooldustöötaja
…                                                       koduhooldustöötaja
Erna Ennok
koduhooldustöötaja
Liivika Külvik
koduhooldustöötaja
Helju Tõnismäe
valvur-ööhooldaja
Peeter Kripsaar
valvur-ööhooldaja
PÄEVATEGEVUSE KESKUS
Anu Tutt
päevakeskuse juht
Tel 651 2702
Mob 5304 2553
anu.tutt@kristiinetk.ee
Reili Laanisto
sotsiaaltöötaja
Tel 651 2703
Mob 5193 8255
reili.laanisto@kristiinetk.ee
Sirle Kasesalu
perenaine
Tel 651 2704                                                           Mob 5305 7313 sirle.kasesalu@kristiinetk.ee
Margarita Kaibijainen
perenaine
Tel 651 2704                                                          Mob 5305 7313 margarita.kaibijainen@kristiinetk.ee
LASTE JA PEREDE KESKUS
Elo Õun
laste ja perede keskuse juht
Mob 511 6512 elo.oun@kristiinetk.ee
Marleen Ankur
sotsiaalpedagoog
Mob 510 1820 marleen.ankur@kristiinetk.ee
Piret Teng
sotsiaalpedagoog
Mob 510 1820 piret.teng@kristiinetk.ee
Alla Jermolajeva
psühholoog
Mob 511 9868 alla.jermolajeva@kristiinetk.ee
Rita Badendick
Sõpruse pst 5 sotsiaaltöötaja
Mob 5866 8595 rita.badendick@kristiinetk.ee
Kadi Bulgarin
Sõpruse pst 5 tegevusjuhendaja
Mob 5866 7493 kadi.bulgarin@kristiinetk.ee
Jaana Saar
Energia 13 sotsiaaltöötaja
Mob 5303 5250 jaana.saar@kristiinetk.ee
Anneli Sild
Energia 13 tegevusjuhendaja
Mob 5303 5910 anneli.sild@kristiinetk.ee
NOORTEKESKUS
Ivar Olesk
noortekeskuse juht
Mob 511 9849 ivar.olesk@kristiinetk.ee

noorsootöötaja
Mob 5307 4244
Kätlin Tiidu
noorsootöötaja
Mob 5307 4244 katlin.tiidu@kristiinetk.ee
Liisen Kaasikmäe
noorsootöötaja
Mob 5307 4244 liisen.kaasikmae@kristiinetk.ee