• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine noortekeskus on alates 2. septembrist avatud E-R kell 13.00-19.00!

Noortekeskuste septembrikuu tegevuste kohta loe rohkem:

Kokandusklubi tuleb taas 18.09 küpsetame koos lahtist kodujuustupirukat ja 25.09 teeme koos toorjuustukooki algusega 15.30.

Uue klubina alustab Filmiklubi koostöös Tallinna Filmikooliga 16. septembril kell 16.30, kuhu ootame 15-18 aastaseid noori, kellel on huvi filmitegemise kohta rohkem teada saada ja end proovile panna.

Klubitegevused on noortele tasuta!

Koostöös Põhja-Tallinna ja Kesklinna noortekeskusega alustame ka E-spordi projektiga, mille käigus on noortel võimalus ise arvutid kokku panna, moodustama oma tiimid ning käia noortekeskustes tiimina harjutamas, et osa saada suurest finaalturniirist, mis toimub 22.11-24.11.2019.

Kui arvutimängud on miski, milles sa oled väga hea või sa tahaksid ennast selles valdkonnas arendada, siis registreerimise lingi leiad meie Facebookist või tule noortekeskusesse kohapeale.

Arvutite kokku panemine toimub juba 12. septembril kell 16.00!

Alates septembrist ühineb meie meeskonnaga ka uus välisvabatahtlik Peter Brotzge Austriast, kellega on võimalik lähemalt tuttavaks saada 16-20 septembril kui meil toimub üritustesari Tunne oma kodukohta- avasta Tallinna koos välisvabatahtliku, mille raames külastame põnevaid kohti Tallinnas ja mille lõpetab viktoriin noored vs välisvabatahtlik. Kui sa tead mõnda huvitavat kohta, mida me külastada võiks või tahad ennast giidina proovile panna siis anna endast meile märku.

Registreeri end SIIN!