• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine noortekeskuse maja on alates 16. märtsist suletud ning oleme kolinud oma tegevustega meie sotsiaalmeedia kanalitesse Facebooki: Kristiine noortekeskus ja Instagrami: @kristiinenoortekas

Oleme nüüdsest ka TikTok’is, leiad meid sealt @kristiinenoortekas

Seekord alustasime oma päeva meie Instagrami kontol, nimelt on meil sellel nädalal planeeritud nii, et noorsootöötajad tutvustavad oma lemmikloomi esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel. Teisipäeval ja neljapäeval toimuvad Instagram takeoverid, kus saab erinevate inimeste päevaga tutvuda.

Esimesena tutvustas oma lemmikud meie noorsootöötaja Brita, tema elab hetkel koos kahe kiisu ja ühe kutsuga. Päris tema enda oma pildil esimene kiisu, lisaks sellele on tal Saaremaa kodus veel üks kiisu. Täpsemalt nende loomade kohta saad infot SIIT – siia kogume kokku ka kõigi teiste noorsootöötajate lemmikud.

Kindlasti tasub meie Instagrami kontol silma peal hoida ka 31. märtsil, siis võtab meie konto üle tantsutreener ja noorsootöö korralduse magistrant Mailiis Komissarov.

Facebookis tegutses päeva jooksul peamiselt meie noorsootöötaja Erko, päeva sissejuhatuse leiad SIIT!

Eelmisel nädalal välja kuulutatud challenge – mängi lauatennist selleks mitte ettenähtud vahenditega video on SIIN!

Erko alustas ka uut videosarja “Tee see ise” – esimeses videoõpetuses õpetab Erko, kuidas teha väike piljardikomplekt, vaata õpetust OSA 1 ja OSA 2

Jagasime ka teiste noortekeskuste põnevaid tegevusi, need leiad meie Facebooki lehelt 🙂

Olge terved ja püsige kodus!