• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine noortekeskuse maja on alates 16. märtsist suletud ning oleme kolinud oma tegevustega meie sotsiaalmeedia kanalitesse Facebooki: Kristiine noortekeskus ja Instagrami: @kristiinenoortekas

Oleme nüüdsest ka TikTok’is, leiad meid sealt @kristiinenoortekas

Neljapäevane päev oli meil väga-väga tegus! Traditsiooniliselt juhatas päeva sisse noorsootöötaja Erko SIIN!

Erko seletas põhjalikult lahti, mida kujutavad endast uued eriolukorra täiendavad meetmed, mis hakkasid kehtima 25.03 ja osad hakkavad kehtima 27.03.20. Video on filmitud 25.03, seega räägib Erko täna vormis. Ära lase ennast sellest häirida ja jälgi kuupäevasid, mida videos mainitud. Videot saad vaadata SIIT!

NB! Kui sulle jäi midagi segaseks või tekkis lisaküsimusi, siis võid need julgesti meile esitada Kristiine noortekeskuse FB lehel/chatis, Kristiine noortekeskuse Instas või otse Noorsootöötaja Erko Sõrmus Facebookis. 

NB2! Meie soovitus on lühidalt järgmine: Ole kangelane ja PÜSI eriolukorra lõpuni KODUS. Värsket õhku käi hingamas oma aias (kui sul on) või koos pereliikmetega kuskil looduses või pargis. Seal olles hoia teiste looduse nautlejatega miinimum 2m vahet. Nii hoiad ennast, kaitsed teisi ja väldid võimalikke sehkeldusi Politseiga.

Erko intervjuude sari jätkus ning sellel korral toimus intervjuu Haabersti noortekeskuse noorsootöötaja Kevin Polliga, kellega tuli juttu grafitist ja stenclist. Kes veel ei teadnud, siis Kevin käis jõulude ajal ka meie juures stencli töötuba läbi viimas, mille raames kaunistavad tema ja noorte stencli joonistused meie uut playstationi ruumi. Intervjuud saad järele vaadata siit: OSA 1 ja OSA 2 .

Lisaks intervjuule toimus ka stencli töötuba, mida saab näha SIIT! ja kindlasti proovi ise ka järgi 🙂

Alustasime ka filmisoovituste sarjaga: Mis sa niisama vahid. Vaata parem filme. 
Tegemist on sarjaga, kus filmindusega seotud inimesed jagavad oma soovitusi, milliseid filme peaks kindlasti vaatama. Seekordse nimekirja on koostanud Mikk Granström Just filmist.

Filmisoovitused 7-12 aastastele #1

Filmisoovitused 13-17 aastastele #1.2

Filmisoovitused 18+ aastastele #1.3

Jätkub ka Erko treeningvideot sari, kiire 10 minutilise treeningvideo leiad SIIT!

Lisaks kõigele sellele, võttis terveks päevaks meie Instagram konto üle meie välisvabatahtlik Peter, kes tutvutas oma päevaseid tegemisi. Tema päevaga saate lähemalt tutvuda SIIN!

Oma päeva võtab ta kokku SIIN!

Lisaks toimunud tegevustele tegime meeskonnas ka kiire veebikoosoleku, et kokku panna kahe järgmise nädala plaanid ja jagada, kuidas kellelgi siiani läinud on. Oluline on olla pidevas suhtluses, nii on kergem oma asju planeerida ja teha, sest saab omavahel mõtteid vahetada ja ka paremini tööd jaotada.

Loodame, et teil on meiega tore!

Olge terved ja püsige kodus!