• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine noortekeskuse maja on alates 16. märtsist suletud ning oleme kolinud oma tegevustega meie sotsiaalmeedia kanalitesse Facebooki: Kristiine noortekeskus ja Instagrami: @kristiinenoortekas

Oleme nüüdsest ka TikTok’is, leiad meid sealt @kristiinenoortekas

Meie 25. märtsi sissejuhatuseks saate vaadata noorsootöötaja Erko tervitust SIIN!

Noorsootöötaja Erko alustas ka oma intervjuude sarjaga, mille raames viib läbi intervjuusid erinevate inimestega:

Osa 1. Intervjuu Mikk Granströmiga Just filmist. Räägime filmi-ja kinomaailmast. Samuti tuleb teemaks PÖFF ja Justfilm. Tutvustame võimalusi, kuidas noored saavad PÖFF-i ja Justfilmi tegevustes kaasa lüüa.
NB! Kuna intervjuu on salvestatud läbi läpaka kõlarite tulnud heli, siis soovitame kuulamiseks kasutada kõrvaklappe või suuremaid kõlareid.
Tegemist on kaheosalise intervjuuga.  OSA 1 ja OSA 2 
Intervjuude sarja järgmine intervjuu tuleb juba täna (26.03) ja see on tehtud noorsootöötaja, hip-hop artisti ja grafitikunstniku Kevin Polliga.

Jagasime ka ühte lõbusat fakti:

Kas sina kuulud nende 95% inimeste hulka?

Instagramis viisid Avely ja Brita läbi kokanduspäeva, kus valmistasime Mannakooki, kartulisalatit ja vahvleid – nende retsepte ja tegemise juhendid leiad SIIT! (Lisaks ka varem tehtud kaneelisaiad)

Brita jagas ka oma kogemuse põhjalt, kuidas praegusel eriolukorral perele menüüd planeerida, et ei peaks igapäev poes käima ja oleks söögitegemine lihtsam.

Instagramis toimub 26.03 taas takeover ja seekord saab jälgida meie välisvabatahtliku Peteri tegevusi @kristiinenoortekas

Olge terved ja püsige kodus!