• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine noortekeskuse maja on alates 16. märtsist suletud ning oleme kolinud oma tegevustega meie sotsiaalmeedia kanalitesse Facebooki: Kristiine noortekeskus ja Instagrami: @kristiinenoortekas

Esmapäeva alustasime meeskonnakoolitusega, kus jagasime, kuidas meil esimene online noorsootöö nädal läks, millised on uued mõtted ja ideed ning panime paika selle nädala kava. Ideid tegevusteks meil praegu jagub, püüdsime ka mõned ideed juba järgmiseks nädalaks kirja panna, ei tea ju kaua eriolukord kestab.

Tööplaan jätkub meil samas rütmis, Facebookis toimetab peamiselt noorsootöötaja Erko ja välisvabatahtlik Peter, Brita ja Avely peal on Instagram – kuid jagame mõlemas kanalis olevaid postitusi teise kanalisse. Lisaks jätkame suhtlemist graafiku alusel, kuid oleme muutnud oma taktikat ning selle asemel, et oodata, millal noored kirjutavad, kirjutame nüüd ise neile, kellega meil varasemalt kontakt on loodud.

Meie online graafik:

Sellel hetkel kui meie online suhtlemise eest ei vastuta, tegeleme tegevuste ettevalmistamise ja filmimisega.

Siin on meie Facebooki tegevuste kava:

Siin on meie Instagrami kava – kõige põnevamad on ilmselt teisipäevane ja neljapäevane Instagrami takeoverid, kus teisipäeval noor ema Karita koos oma pisitütre Kiaraga näitavad oma igapäeva elu ning neljapäeval näitab meie välisvabatahtlik Peter, milline näeb tema päev välja.

Lisaks nädalaplaanide tegemisele jagasime Padjaklubi tervitust, kus ka meid ja Tallinna noortekeskusi ära mainiti, seda saad uuesti vaadata SIIT!

Noorsootöötaja Erko jagas ka raamatusoovitusi:

7-12 aastastele mõeldud raamatud on SIIN!

13-17 aastastele mõeldud raamatud on SIIN!

Noorsootöötajad Brita ja Avely toimetasid Instagramis, jagades maitsvat kaneelisaiade retsepti, mille leiad SIIT! ja õhtul toimus ka live ülekanne, kus vastasime üksteise küsimustele ja jutustasime vaatajatega.

Oli igati tegus päev ja tundub, et tuleb veelgi tegusam nädal 🙂