• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine noortekeskuse maja on alates 16. märtsist suletud ning oleme kolinud oma tegevustega meie sotsiaalmeedia kanalitesse Facebooki: Kristiine noortekeskus ja Instagrami: @kristiinenoortekas

Reedest päeva alustasime sellega, et proovisime ise järgi meie esimese trennivideo ja kutsusime noori ülesse meile oma parimaid TikTok videosid saatma – auhinnaks blokk limonaadi, võitja selgub esmaspäeval, 23.03.

Lisaks toimetas meie noorsootöötaja Avely noortekeskuses ning koristas ära laoruumi, mis ammu korrastamist ootas. Neid tegevusi saate vaadata meie Instagrami kontolt @kristiinenoortekas järelvaadatavate Story’de alt nimega 20.03.

Facebookis toimetas reedel peamiselt noorsootöötaja Erko, kes viis ellu väljakutse, mille noored talle valinud olid, seda näeb SIIT! – Mängi piljardit selleks mitte ettenähtud vahenditega.

Seejärel esitas Erko väljakutse kõigile meie lehe vaatajatele ja noortele:

Väljakutsel osalemiseks pead valima viiest harjutusest vähemalt 3 tükki (võib ka kõik viis). Filmi ülesse, kuidas sa neid harjutusi teed ja saada meile (läbi FB, Insta või E-mailiga). Kõigi osalejate vahel loositakse välja auhid, mille saad kätte, kui noortekeskus taas avatud. Harjutused, mille vahelt valida on järgmised:
Kättekõverdused (miinimum 10 tükki)
Istesse tõus (miinimum 10 tükki)
Seljalihaste harjutus (miinimum 10 tükki)
Plank (miinimum 30 sekundit)
Jalgadega kääride tegemine. Kõhulihased (miinimum 10 tükki)
Vaata täpsemalt live salvestusest – mida näed SIIT!
Enne harjutusi tee ka soojendus. Vaata meie soojenduse videot SIIT!

Internetis levib pilt, kuidas Koroona viirus levib, Erko tegi ise katse läbi ja seda näeb SIIT!

Meie välisvabatahtlik Peter õpetas läbi video, kuidas saksa keeles erinevates olukordades ja päeva jooksul tervitada, selle videoga saad tutvuda SIIN!

Tallinna noortekeskustel toimus ka reedel virtuaalne koosolek, kus arutasime, kuidas kellelgi läinud on ja jagasime erinevaid kogemusi virtuaalsetest keskkondadest. Kõigil usinalt töö käib ning soovitame silma peal hoida kõigil Tallinna noortekeskustel, nende kanalite kohta saab rohkem infot SIIT!

22.03

Avely oli meil sellel nädalavahetusel eriti tubli ja võttis kätte ning käis noortekeskuses klubiruumi värvimas, tema toimetustega saab tutvuda meie Instagrami kontol @kristiinenoortekas Story’de highlightside alt 22.03

Ja siin enne ja pärast pildid: