• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine noortekeskuse maja on alates 16. märtsist suletud ning oleme kolinud oma tegevustega meie sotsiaalmeedia kanalitesse Facebooki: Kristiine noortekeskus ja Instagrami: @kristiinenoortekas

Oleme otsustanud hakata oma tegemiste kokkuvõtteid kajastama meie kodulehel Uudiste all, et hoida oma sõpru ja teisi huvilisi meie tegemistega kursis 🙂

Esimese kahe päeva mõtted ja ka veidi tegevuste tutvustust on siin:

Töötame igapäevaselt selle nimel, et pakkuda noortele erinevaid tegevusi, millega kodus oma vaba aega sisustada ning kuidas noori oma tegemistesse kaasata. Oleme selleks nädalaks (16.03-20.03) kokku pannud tegevuste kava, näiteks täna kell 16.30 läheb ülesse meie välisvabatahtliku Peteri kokandusklubi video, homme kell 14.00 saab teha trenni koos meie noorsootöötaja Erkoga ja reedel jagame lihtsaid ja lõbusaid meetodeid, kuidas saksa keelt õppida. 

Oleme noortega suhtlemiseks avatud E-R kell 13.00-19.00, sellel ajal saab meile kirjutada nii Facebookis kui Instagramis, noorsootöötajad on omavahel ära jaganud, kes mis ajal noortele vastab ja selle kavaga on võimalik tutvuda meie Facebooki lehel. Samuti on võimalik meiega suhelda inglise keeles, vene keeles suhtlemiseks pöörduda meie poole sel ajal kui Erko on vestluses. Välisvabatahtlikuga suhtlemiseks nii inglise kui saksa keeles oleme avatud täna kell 16.30-17.30 ja reedel kell 17.00-18.00. 

 Instagramis saab tutvuda nii meie kui teiste ametite esindajate igapäevase tööga, eile jagas oma päeva meie noortekeskuse juht Brita, konto vaatamisi on olnud praeguseks sellel nädalal ligi 140, ja täna meie noorsootöötaja Avely, toimuvad erinevad live suhtlused, videoõpetused ja mängud. Jagame jooksvalt oma kanalites ka teiste noortekeskuste põnevaid tegevusi ja postitame ise erinevaid soovitusi/tegevusi, mida noored saavad kodus üksi või koos perega teha.

Teisipäeval vestles noortega meie noorsootöötaja Erko, kes jagas ka live videona meie ja teiste noortekeskuste põnevaid tegevusi, tema videot vaatas kokku 150 inimest. Palju abi ja toetust oleme saanud oma isiklikelt kontaktidelt, kes samuti meie tegevusi jagavad ja toetavad. Koostöö Tallinna noortekeskuste ja Tallinna Spordi- ja Noorsooametiga on eriolukorras ainult tugevnenud ning infovahetus ja ideede jagamine toimub aktiivselt. 

Noorsootöötajatel on hetkel väga palju tööd, et otsida, teha ise ja kokku panna erinevat materjali, et hoida meie sotsiaalmeedia kanalid aktiivsetena, olla kursis teiste noortekeskuste tegevustega ning sellega, mis maailmas toimub, sest noortele tuleb jagada infot, miks on oluline praegu kodus püsida ja miks on riigis eriolukord välja kuulutatud. Noorsootöötajad töötavad küll kodukontorites, kuid tööpäevad on pikad, suurem osa materjalist, mida tuleb filmida ja ette valmistada tuleb teha üksi, kuid oleme üksteisele toeks ja jagame ülesandeid vastavalt oskustele. 

Kutsume inimesi ülesse meie tegevustel silma peal hoidma, noortele meie tegevusi jagama ja kui kellelgi on mõni huvitav idee, mida me veel saaksime teha, siis palun võtke meiega ühendust!