• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine noortekeskuse maja on alates 16. märtsist suletud ning oleme kolinud oma tegevustega meie sotsiaalmeedia kanalitesse Facebooki: Kristiine noortekeskus ja Instagrami: @kristiinenoortekas

Oleme nüüdsest ka TikTok’is, leiad meid sealt @kristiinenoortekekas

6. aprilli alustasime 2-nädalase kendama turniiriga, kus kõik noored osaleda saavad. Iga päev (E-R) ilmub uus trikk, mida tuleb järgi teha, ülesse filmida, postitada Instagrami ja märkida ära @kristiinenoortekeskus

Neljapäevad on meil juba teada tuntud treeningvideo päevad Facebookis, seekord tutvustab noorsootöötaja Erko HIIT treeningut, saad seda proovida SIIN!

Lisaks soovitame silma peal hoida Myfitnessi kodulehel, kus on palju erinevaid treeninguid täiesti tasuta. Vaata SIIT!

10. aprillil olime küll suletud ja puhkasime, aga jagasime ka uut saksa keele õppevideot, välisvabatahtlik Peter õpetas sellel korral numbreid saksa keeles. Proovi järele SIIN!

Instagramis võttis 9. aprillil meie konto üle hunt kriimsilm Kätlin Merisalu, tema tegemisi saab järele vaadata SIIN!

Soovisime kõigile ka omalt poolt kauneid pühi kodus! 🙂

Veidi ka statistikat meie tegevuste kohta Facebookis toimunud live Kertu Moppeliga tõi meile palju uusi jälgijaid (41) ja tõstis meie lehe vaatavust ja ulatust. Kokku tegime 32 postitust, mis jõudsid 10 400 nooreni (Kertu live on juba üksi vaadatud 5500 korda).

Instagramis tegime 12 postitust ja 66 storyt, meie lehte külastati 2461 korda ja juurde saime 176 jälgijat, need suured numbrid on tulnud kendama võistluse korraldamisest. See on meil läinud väga edukalt ja kokku on meil 87 osalejat.

TikTokis toimetame samuti ja üritame iga päev (E-R) ühe video postitada, kokku on meie videoid vaadatud 504 korda ja oleme uusi jälgijaid saanud 9. Samuti saab TikTokis noortega vestelda, seda tegime sellel nädalal 4 noorega.

Uus nädal toob uued tegevused, siin on meie virtuaalsed tegevused Facebookis ja Instagramis

 

Olge terved ja püsige kodus! 🙂