• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Oktoober on noortekeskuses tegus kuu, sest oktoobrisse jääb nii koolivaheaeg kui meie 17. sünnipäeva!

Lisaks algab oktoobri lõpus meie korraldatud rahvusvaheline noortevahetus ning tuleb hakata vaatama ka juba järgmise aasta plaanidesse.

4. oktoobril tähistatakse loomakaitsepäeva ja meil on traditsiooniks saanud seda oma keskuses samuti tähistada, sest nagu juba teate on meil noortekeskuses tihti kohal ka üks neljajalgne sõber. 4. oktoobril tuleb meile külla aga erinevaid põnevaid loomi, peagi avaldame ka ajakava ja loomad.

Kokandusklubi toimub oktoobris 09.10 ja 23.10 ikka algusega 15.30!

Koolivaheajal 21.10-25.10 on noortekeskus avatud E-R kell 11.00-19.00!

Vaheajaprogramm on meil sel korral päris tihe ja toimub erinevaid uusi asju. Tutvu tegevustega plakatil.

Eelregistreerimiseks Ronimisministeeriumi ja NoortekaÖö jaoks võta meiega ühendust noortekeskus@kristiinetk.ee või Facebookis: Kristiine noortekeskus.

22.10 kell 19.00 – 23.10 kell 10.00 toimub NoortekaÖö, kus teeme õhtu jooksul erinevaid lõbusaid mänge ja tegevusi. Samuti saab ka kõhu täis ja lõbusalt noortekeskuses aega veeta. NoortekaÖö on mõeldud 10-13 aastastele noortele ja toimub eelregistreerimise ja lapsevanema loa alusel. Lapsevanema loa ankeedi saab noortekeskusest kohapeal või kirjutades noortekeskus@kristiinetk.ee või võttes meiega ühendust Facebookist: Kristiine noortekeskus


Oktoobrikuu tähtsaim kuupäev on aga 24. oktoober, kui tähistame Kristiine noortekeskuse 17. sünnipäeva! Alustame ettevalmistustega kell 14.00 ning ootame noori meile appi ja sünnipäevapidu algab kell 17.00! Toimuvad mängud, muusika eest hoolitseb meie välisvabatahtlik ja saab ka pehmet jäätist. Võta sõbrad kaasa ja tule tähistame üheskoos noortekeskuse sünnipäeva!