• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Michela on loominguline ja avatud 27 aastane Itaallanna Toscana regioonist Grosseto linnast, mis asub Kesk-Itaalias. Michela on omandunud ISIA Roma Design ülikoolis bakalauruse kraadi graafilise disaini erialal ja magistri kraadi toote ning teenuse disaini erialal. Pärast ülikooli lõpetamist töötas Michela mõnda aega erialasel tööl. Kohe pärast ülikooli siduda ennast lõplikult erialase tööga tundus Michelale liiga vara. Järjest enam tärkas ammune soov tutvuda uute kultuuridega ja panna ennast proovile mõnes enda jaoks täiesti uues valdkonnas. Selleks sobilikuim võimalus tundus kandideerida EVS vabatahtlikuks. Sihtriikidena olid tema valikus Eesti ja Taani. Eesti kasuks otsustas Michela, kuna Kristiine noortekeskuse projekt tundus talle huvitav ja sobiv. Samuti mängis rolli tema kunagine õppejõud, kes töötas mõnda aega Eestis, ning tutvustas oma õoilastele meie kultuuri ja kaasaegset disaini. Just Eesti disaini kõrge tase oli üks lisamotivaatoreid, miks valituks osutus just Eesti.
Michela avaldas Kristiine noortekeskuse meeskonnale muljet oma julge pealehakkamise, loomingulisuse ja küpsusega. Samuti oli tal mitmeid huvitavaid ideid, oskusi ja hobisid, mis tundusid rikastavat Kristiine noortekeskuse tööd noortega.
Alates kolmandast septembrist on Michela olnud Kristiine noortekeskuse meeskonna väärtuslik liige osaledes mitmetes erinevates keskuse tegevustes. Tänu oma erialastele oskustele on ta aidanud Kristiine noortekeskusel värskendada oma visuaalset identiteeti. Üheks tähtsaimaks on keskuse peagi valitava uue sümboli kavandite loomine. Järgmiseks suuremaks ettevõtmiseks on keeletundidega alustamine. Michela EVS projekt lõpeb järgmise aasta augustis, seniks on kõigil noortel suurepärane võimalus tulla ja tutvuda selle meeldiva ja särva vabatahtlikuga.