• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Koolivaheaeg on laste päevakeskuses üks tegusamaid ja põnevamaid aegu. Nii ka sellel korral. Laste päevakeskuse meeskond on välja mõelnud terve nädala toredaid ettevõtmisi.

Esmaspäeval, 25.02, külastame AMB Bowlingut ja vaatame, kui osavad on lapsed kuulide veeretamises. Keskuses koguneme kell 12.00.

Teisipäeval, 26.02, tuleb meile küllas Kristiine Tegevuskeskuse Noortekeskuse vabatahtlik Alla, kes õpetab erinevate vene rahvusköögi toitude valmistamist. Keskuses koguneme kell 13.00.

Kolmapäeval, 27.02, võtame osa Sääse raamatukogus toimuvast pusle võistlusest ning krimi mõistatusest. Teeme tutvust raamatukoguga ja vahvate raamatutega. Keskuses koguneme kell 12.00.

Neljapäeval, 28.02, valmistame heategevuskorras Vaprusehelmeid, millest loodame, et on palju abi lastel, kes krooniliste haiguste tõttu peavad kannatama valulikke protsetuure ja veetma pikki perioode haiglas. Tegutseme kahes grupis – I vahetus kell 12.00, II vahetus kell 14.00.

Reedel, 01.03, tuleb taas külla Kristiine Tegevuskeskuse Noortekeskuse vabatahtlik Alla, kes õpetab nüüd teisele grupile, kuidas valmistada erinevaid vene rahvustoite.

Informatsioon osalejate ja kellaaegade kohta on edastatud lastevanematele ja lastele.

Soovime kõigile toredat vaheaega ja loodame, et puhkate ilusasti.  🙂