• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

TUNNIPLAAN 2018/2019 seisuga 7. august

ESMASPÄEV

kell 10.00 Seltskonnatants – juhendaja Maire Toom, alustab 10. sept. **

kell 11.00 Klubi „Ristik“ ristsõna lahendajatele –juhendaja Maimu Ummelas (kuu viimane E) *

kell 11.30 Rahvatants – juhendaja Elena Kalbus, alustab 3. sept. **

kell 12.30 Lauluklubi – juhendaja Elviira Maasalu (kuu I ja III esmaspäev, alustab 17. sept.***

kell 13.00 Juhendatud päevategevus– juhendaja Kadi Bulgarin, alustab 3. sept.*

TEISIPÄEV

kell 9.00 II võimlemine – juhendaja Anne Kaukis, alustab 7. sept.***

kell 9.30 Inglise keel– juhendaja Hille Kapp, alustab 18. sept.*

kell 10.00 V võimlemine– juhendaja Ebe Labi , alustab 11. sept.***

kell 11.00 III võimlemine– juhendaja Ebe Labi, alustab 11. sept.***

kell 12.00 Kunstiring – juhendaja Aase Taar, alustab 4. sept.*

kell 12.00 IV võimlemine– juhendaja Ebe Labi, alustab 11. sept.***

kell 13.00 VI võimlemine- juhendaja Ebe Labi, alustab 11. sept. ***

kell 14.00 I võimlemine – juhendaja Ebe Labi, alustab 11. sept.***

kell 15.00 Käsitöö – juhendaja Aili Pihel, alustab 11. sept.*

kell 15.00 Jooga – juhendaja Maire Toom, alustab 11. sept.***

KOLMAPÄEV

kell 14.00 Kokkame koos – juhendaja Sirli Sumeri, kuu III kolmapäev, alustab 19. sept.*

kell 14.00 Väärikate Meeste Klubi – juhendaja Kalle Rohtla, kuu II ja IV kolmapäev, alustab 12. sept.*

NELJAPÄEV

kell 10.00 Mälutreening – juhendaja Kadi Bulgarin, kuu I ja III neljapäev, alustab 6. sept.*

kell 10.00 Linetants – juhendaja Helve Vainu, alustab 6. sept. **

kell 11.30 Seenioritants – juhendaja Ivi Talimäe, alustab 6. sept. **

kell 12.00 Vestlusring „Mis uudist“ – juhendaja Olga Kenk, kuu II neljapäev, alustab 13. sept.*

kell 13.00 Juhendatud päevategevus- juhendaja Kadi Bulgarin *

REEDE

kell 9.00 II võimlemine – juhendaja Anne Kaukis, ***

kell 10.00 V võimlemine– juhendaja Ebe Labi , alustab 11. sept.***

kell 11.00 Eesti keel – juhendaja Ljudmilla Turilova, alustab 14. sept.*

kell 11.00 III võimlemine– juhendaja Ebe Labi, alustab 11. sept.***

kell 12.00 IV võimlemine– juhendaja Ebe Labi, alustab 11. sept.***

kell 13.00 VI võimlemine– juhendaja Ebe Labi, alustab 11. sept. ***

kell 13.00 Vabadusvõitlejate koosolek – juhendaja Gunnar Vompas, kuu II R, alustab 14. sept.*

kell 14.00 I võimlemine – juhendaja Ebe Labi, alustab 11. sept.***

* Sõpruse pst 5, I korrus (sissepääs Koskla tänava poolsest peauksest)

** Puuetega Inimeste Koja saalis, Endla tn 59

*** Puuetega Inimeste Koja hoovimajas, Endla 59