• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

TUNNIPLAAN 2017/2018

Esmaspäev:

9.00 II võimlemine (alustab 4. september) – juhendaja Anne Kaukis
9.30 Nahkehistöö – juhendaja Vaike Leet (alustab oktoobris)
10.00 V võimlemine – juhendaja Ebe Labi, Piia Ööbik
11.00 III võimlemine – juhendaja Ebe Labi
12.00 klubi „Ristik“ (kuu viimane E) – Maimu Ummelas
12.30 Laulame koos – juhendaja Elviira Maasalu (kuu I ja III E, alustab 18.september)
14.30 Rahvatants – Elena Kalbus (alustab 4. september)

Teisipäev:

10.00 VI võimlemine – juhendaja Ebe Labi
11.00 IV võimlemine – juhendaja Ebe Labi
11.00 Saksa keel – juhendaja Rutt Veskimeister (alates oktoober)
12.00 I võimlemine – juhendaja Ebe Labi
12.00 Kunstiring – juhendaja Aase Taar (alustab 5. september)
13.00 Vestlusring „Mis uudist“ (kuu II teisipäev) – juhendaja Olga Kenk

14.30 Käsitöö – juhendaja Aili Pihel (alustab 18. september)

Kolmapäev:

9.00 Siidimaal – juhendaja Helga Errit, Reet Lumiste (alustab 20. september)
9.30 Inglise keel – juhendaja Hille Kapp (alustab 13. september)
11.30 Eesti keel – juhendaja Ljudmilla Turilova (alustab 13. september)
12.00 Kirjandustund (kuu II K) – Katrin Rändvee (alustab 13. september)
12.00 Tuunime riidekapi sisu (kuu I ja III K) – juhendaja Mai-Helle Õunap (sept.)
12.00 Linetants – juhendaja Helve Vainu (alustab 6. september)
14:00 Kokkame koos ( kuu III K ) – Sirli Sumeri
14.30 Väärikate Meeste Klubi (kuu II ja IV N) – Kalle Rohtla, Holger Oidjärv
15.00 Vaegkuuljate infotund (kuu II kolmapäev)

Neljapäev:

9.00 VI võimlemine – juhendaja Piia Ööbik
10.00 IV võimlemine – juhendaja Piia Ööbik
10.00 Mälutreening ( kuu III N )– juhendaja Kadi Bulgarin
11.00 III võimlemine – juhendaja Piia Ööbik
10.00 Portselanimaal – juhendaja Ilmi Mansu (alates oktoober)
13.00 Aiandushuviliste Klubi (alates oktoober kuu III neljapäev)– juhendaja Taimi Laasberg 13.00 Skaudid (kuu viimane N) – Ingrid Junisov
13.30 Veteranid (kuu II N) – Gunnar Vompas

Reede:

9.00 II võimlemine – juhendaja Anne Kaukis
10.00 V võimlemine – juhendaja Piia Ööbik
11.00 I võimlemine – juhendaja Piia Ööbik
12:00 Seenioritants – juhendaja Ivi Talimäe (alustab 8. september)
14.0 Peotants – juhendaja Maire Toom (alustab 15. september)

NB! Võimlemisrühmad alustavad tegevusega septembri esimesel nädalal