• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine Tegevuskeskuse päevakeskuses pakume Kristiine eakatele ja erivajadusega inimestele tervise säilitamiseks ja parendamiseks individuaalsetest vajadustest lähtuvaid, toimetulekut ja elukvaliteeti parendavaid sotsiaalteenuseid ja huvitegevuse võimalusi.

Huviringides osalemise kuutasu on 2€/ring. Huviringide tegevus toimub tunniplaani alusel. Infot ja registreerimine huviringidesse tel. 651 2702 või sirli.sumeri@kristiinetk.ee

Kristiine Tegevuskeskuse päevakeskus on oma ruumidest maja remondi tõttu välja kolinud. Alustame 2018/2019 hooaega septembris koostöös hea partneri Tallinna Puuetega Inimeste Kojaga.

2018/2019 hooajal tegutsevad järgmised päevakeskuse huviringid:

asukohaga Sõpruse pst 5, I korrus (sissepääs Koskla tänava poolsest peauksest):

Inglise keel – juhendaja Hille Kapp (teisipäeviti kell 9.30, alustab 18. sept.)

Eesti keel – juhendaja Ljudmilla Turilova (reedeti kell 11.00, alustab 14. sept.)

Saksa keel – juhendaja Dominica Muna (teisipäeviti kell 14.00, alustab 5. veeb.)

Mälutreening – juhendaja Kadi Bulgarin (kuu I ja III neljapäev kell 10.00, alustab 6. sept.)

Kunstiring – juhendaja Aase Taar (teisipäeviti kell 12.00, alustab 4. sept.)

Käsitöö – juhendaja Aili Pihel (reedeti kell 13.30, esimene kohtumine T 11. sept. kell 15.00)

Nahkehistöö – juhendaja Vaike Leet (kuu I ja III esmaspäev kell 10.00, alates oktoobrist)

Portselanimaal – juhendaja Ilmi Mansu (neljapäeviti kell 15.00, alates oktoobrist)

Kokkame koos – juhendaja Sirli Sumeri (kuu III kolmapäev kell 14.00, alustab 19. sept.)

Väärikate Meeste Klubi – juhendaja Kalle Rohtla (kuu II ja IV kolmapäev kell 14.00, alustab 12. sept.)

Klubi „Ristik“ ristsõna lahendajatele –juhendaja Maimu Ummelas (kuu viimane E kell 11.00)

Kirjandusring – juhendaja Katrin Rändve (kuu II kolmapäev kell 13.00)

Aiandusklubi – juhendaja Karl Korol, (kuu III N kell 11.00, alates oktoober)

Vestlusring „Mis uudist“ – juhendaja Olga Kenk (kuu II neljapäev kell 11.00, alustab 13. sept.)

Vabadusvõitlejate koosolek – juhendaja Gunnar Vompas (kuu IV kolmapäev, kell 14.00)

Asukohaga Endla tn 59, Puuetega Inimeste Koja saalis

Rahvatants – juhendaja Elena Kalbus (esmaspäeviti kell 11.00, alustab 3. sept.)

Linetants – juhendaja Helve Vainu (neljapäeviti kell 10.00, alustab 6. sept.)

Seenioritants – juhendaja Ivi Talimäe (neljapäeviti kell 11.30, alustab 6. sept.)

Asukohaga Endla tn 59, Puuetega Inimeste Koja hoovimajas

Lauluklubi – juhendaja Elviira Maasalu (kuu I ja III esmaspäev kell 12.30, alustab 17. sept.)

Jooga – juhendaja Maire Toom (teisipäeviti kell 15.00, alustab 11. sept.)

I võimlemine – juhendaja Ebe Labi, Tatjana Lekstein (T ja R kell 14.00, alustab 11. sept.)

II võimlemine – juhendaja Anne Kaukis (T ja R kell 9.00, alustab 7. sept.)

III võimlemine– juhendaja Ebe Labi, Tatjana Lekstein(T ja R kell 12.00, alustab 11. sept.)

IV võimlemine– juhendaja Ebe Labi, Tatjana Lekstein (T ja R kell 11.00, alustab 11. sept.)

V võimlemine– juhendaja Ebe Labi, Tatjana Lekstein (T ja R kell 10.00, alustab 11. sept.)

VI võimlemine- juhendaja Ebe Labi, Tatjana Lekstein (T ja R kell 13.00, alustab 11. sept.)

Seltskonnatants – juhendaja Maire Toom (reedeti kell 15.00, alustab 10. sept.)

Uuri infot meie tegevuse kohta kodulehelt www.kristiinetk.ee/paevategevuse-keskus/ või

helista 6512 702