• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine noortekeskuse maja on alates 16. märtsist suletud ning oleme kolinud oma tegevustega meie sotsiaalmeedia kanalitesse Facebooki: Kristiine noortekeskus ja Instagrami: @kristiinenoortekas

Oleme nüüdsest ka TikTok’is, leiad meid sealt @kristiinenoortekekas

6. aprilli alustasime 2-nädalase kendama turniiriga, kus kõik noored osaleda saavad. Iga päev (E-R) ilmub uus trikk, mida tuleb järgi teha, ülesse filmida, postitada Instagrami ja märkida ära @kristiinenoortekeskus

15. aprillil toimetasime peamiselt meie Instagrami kontol, päeva juhatas sisse Brita SIIN!

Meie tegevusi saate järgi vaadata SIIT!

Lisaks ilmus ka meie Kokandusklubi video, kus seekord õpetas meie välisvabatahtlik Peter, kuidas teha tiramisut. Vaata järgi SIIT!

16. aprilli juhatas sisse Erko SIIN!

Erko on kunagi koos noortega kokku pannud ühe huvitava rattafilmi, millele tegi ühisvaatamise koos noortega ja nüüd jagab seda ka niisama:

“Kuidas elad soomäger – ehk ühe rattamatka lugu” Rattamatka ABC on põhjalik õppefilm, mis õpetab sind, kuidas valmistuda rattamatkaks, kuidas viia rattamatk edukalt läbi ja kuidas kõrvaldada erinevad matkal ettetulevad raskused. Intervjueerime erinevaid oma eriala spetsialiste: RMK infospetsialist, jalgratta mehaanik, alpinist ja matkaklubi juhendaja, orienteerujad, politsei, treener, Punase Risti töötaja. Loomulikult vürtsitavad kõiki intervjuusid meeleolukad dokk kaadrid matkadest.
Film valmis aastaid tagasi. Seega mõned pisikesed detailid on muutunud (näiteks Rattaosad.ee on kolinud. Nende uus aadress on nüüd Paldiski mnt. 67A) Aga üldjoontes kõi oluliseim endiselt ajakohane. Filmi saad vaadata SIIN!

Rattafilmist tuttava Ingvariga tegi Erko ka intervjuu:

Intervjuu Ingvar Baraniniga.
Räägime Ingvariga üliõpilaselust Tartus, matkamisest, kinost ja paljust muust. Ingvar on hetkel teist aastat Tartus ja õpib seal Informaatikat. Samuti on Ingvar juba mitmeid aastaid aktiivselt osalenud noortekeskuste korraldatud matkadel ja laagrites. Ingvar on olnud osaline ka mitmes noortekeskuse poolt tehtud. Seda nii näitleja, operaatori kui ka monteerijana. Osad neist filmidest on nähtavad ka Kristiine noortekeskuse Youtube ja FB lehel.
Tegemist on intervjuude sarjaga, mis on loodud Kristiine noortekeskuse online noortekeskuse jaoks. Vaata intervjuud SIIN!

Lisaks võtab Ingvar meie noortekeskuse Instagrami konto üle 17.04!

Instagramis oli meil TikToki päev, kus jagasime enda tehtud TikToke ja uurisime, milliseid TikToke noored ise jälgivad/järgi teevad.

Lõpetuseks ka üks vahva naljavideo, kuidas püüame tööl Erko tähelepanu saada, vaata SIIT!