• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine noortekeskuse maja on alates 16. märtsist suletud ning oleme kolinud oma tegevustega meie sotsiaalmeedia kanalitesse Facebooki: Kristiine noortekeskus ja Instagrami: @kristiinenoortekas

Oleme nüüdsest ka TikTok’is, leiad meid sealt @kristiinenoortekekas

3. aprilli juhatas sisse ja andis ülevaate meie noorsootöötaja Erko SIIN!

Valdeku ja Põhja-Tallinna noortekeskused korraldasid Minecrafti ühismängimise, meie omalt poolt toetame ühismängimist jagades infot mängude toimumise kohta. Oleme ise selles mängudemaailmas veel väga algajad ja seepärast me ise mängus veel ei osale, see aga ei tähenda, et noored, kes meie juures tihti Minecrafti mängisid ei peaks sellest osa saama. Tegelikult juba teine ühismängimine toimuski 3. aprillil. 

Meie välisvabatahtlik Peter sai valmis järjekordse saksa keele õppevideoga: tervitame saksa keeles OSA 3!

Meie lemmikloomade tutvustus jõudis Erkoni, nii et 3. aprillil tutvustaski Erko lemmikuid, kes tal elu jooksul olnud on. Vaata Erko intervjuud iseendaga SIIN!

Üks vahva video, kuidas Erko selgitab oma lemmikule Kustile, miks ta praegu nii palju kodus on leiad SIIT!  Kui tahad ka ise oma lemmikule selgitada, miks nii palju praegu kodus oled, siis filmi see ülesse ja saada meile!

Lisaks on kass Kusti lausa telekuulus, sest osaleb Padjaklubi seriaalis ja tema isiklik Instagrami konto on @Kustikass

Rohkem Erko loomade kohta saad vaadata meie Instagramist (@kristiinenoortekas) highlightside alt Lemmikloomad
oleme sinna koondanud Brita, Avely ja Erko lemmikloomad. Erko kiisudest avaldasime ka postituse SIIN!

Erko tegi selgitava video, mis on virtuaalne/online noorsootöö, vaata videot SIIT!

Erko: Seletan sulle põhjalikult lahti, mida kujutavad endast online/virtuaalsed noortekeskused. Milliseid tegevusi nad pakuvad ja millised on sinu võimalused neid külastades. Tuletan sulle meelde, et kõik Tallinna noortekeskused töötavad hetkel online/virtuaalsete noortekeskustena. Seega külastades päevas erinevaid noortekeskuseid (see pole sulle kunagi lihtsam olnud. Saad seda teha praegu vaid paari hiireklikiga ja toolilt tõusmata) saad kogeda laia valikut erinevaid tegevusi igale maitsele. Igavust ei pea kindlasti tundma.
NB! Kui sulle jäi midagi segaseks või tekkis lisaküsimusi, siis võid need julgesti meile esitada Kristiine noortekeskuse FB lehel/chatis, Kristiine noortekeskuse Instas või minu noorsootöötaja konto seinal/chatis (Noorsootöötaja Erko Sõrmus)

NB2! Meie soovitus on lühidalt järgmine. Ole kangelane ja PÜSI eriolukorra lõpuni KODUS ja külasta online/virtuaalseid noortekeskuseid. Värsket õhku käi hingamas oma aias (kui sul on) või koos pereliikmetega kuskil looduses või pargis. Seal olles hoia teiste looduse nautlejatega miinimum 2m vahet. Nii hoiad ennast, kaitsed teisi.

Lühike ülevaade ka meie statistikast 30.03-03.04.20 nädala kohta: 

Facebookis külastati meie noortekeskuse lehte 175 korda, kokku tegime 44 postitust ja meie postitused jõudsid 2499 inimeseni. Vestlusi pidasime 12 noorega. Kokku on alates 16. märtsist meie 146 online tegevuste postitust  jõudnud 8641 inimeseni, uusi jälgijaid oleme saanud 13.

Instagrami kontot on sellel nädalal kokku vaadatud 886 korda, oleme teinud 8 postitust ja 98 storyt, mida on kokku vaadatud 14 678 korda, vestelnud oleme 11 noorega ja uusi jälgijaid on juurde tulnud 27. Kokku alates 16. märtsist on meie 24 postitust ja 324 storyt vaadatud 45 040 korda, uusi jälgijaid oleme saanud 70.

Uus nädal toob uued tegevused, siin on meie 06.04-10.04 virtuaalse noortekeskuse Facebooki kava (PS! 10.04 on virtuaalne noortekeskus suletud!)

Instagrami tegevuskava 06.04-10.04.20 (PS! 10.04 on virtuaalne noortekeskus suletud!)

Olge terved ja püsige kodus! 🙂