• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Koolivaheaja programm on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale. Selle koolivaheaja tegevuste jooksul tutvustame noortele Eesti ajalugu ning mängime läbi erinevaid olulisi sündmusi meie ajaloost.  Koolivaheajal pakutakse noortele sisukat programmi, mille raames on võimalik osa võtta põnevatest ja arendavatest tegevustest. Vaheaja jooksul avaneb noortele võimalus igapäevaselt meisterdada, osaleda mitmesugustes töötubades ja üritustel.

Noortekeskus on avatud koolivaheajal kell E-R 10.00-20.00.
LARP mõõgavõistluse turniir
26.02, kell 14.00
Toimub mõõgavõitluse turniir, kus pannakse proovile oma osavus. Larp on rollimäng, milles osalejad püüavad kehastada tegelasi neid füüsilises maailmas välja mängides. Sel korral saavad kõik soovijad kehastuda mõõgavõitlejateks ning osaleda turniiril, kus kasutatakse spetsiaalseid turvalisi mõõku.
Töökeel – eesti keel
Piletiinfo – tasuta

Eesti vabariigi ajajoone koostamine
26.02, kell 16.00
Eesti ajajoone loomine, mida täiendatakse terve nädala jooksul tähtsate sündmustega, mis aastakümnendite jooksul on toimunud. Tegevuse raames saab omandada uusi teadmisi, panustada oma olemasolevate teadmistega ning luua kasutada meisterdusoskust ja loovust.
Töökeel – eesti keel
Piletiinfo – tasuta

Matk EV radadel
27.02, kell 15.00
Matk kestab kuni 2 tundi ning kõndides läbitakse piirkonna kõige tähtsamad ajaloolised kohad. Matka keskel toimub väike teepaus. Soovi korral palume võtta kaasa teekõrvast ning külma ilma korral panna kindlasti soojalt riidesse. Matk algab ja lõppeb Kristiine noortekeskuse eest. Matkale palume registreerida tel 6566802 või kirjutada
Töökeel – eesti keel
Piletiinfo – tasuta

Eesti lipu ja suveniiride meisterdamine
28.02, kell 14.00
Meisterdame Eesti trikoloori värvides suveniire. Tegevus on mõeldud eelkõige nooremale vanuserühmale ja oodatud on noored 7-10 eluaastat.
Töökeel – eesti keel
Piletiinfo – tasuta

Mälumäng
28.02, kell 16.00
Eesti ajaloo tutvustamine läbi mälumängu, kus saab meelde tuletada teadmisi Eestimaast ja põnevaid fakte ajaloo kohta.
Töökeel – eesti keel
Piletiinfo – tasuta

Küpsetame karaskit ja muud lihtsat ning traditsioonilist
1.03, kell 15.00
Õpime küpsetama traditsioonilisi aga lihtsaid toite, millest vanaemad ja raamatud räägivad aga poest neid osta ei saa. Oodatud on noored vanuses 11-14 eluaastat.
Töökeel – eesti keel
Piletiinfo – tasuta

Eesti lauamängu päev
2.01, kell 14.00
Mängime kodumaist Eesti lauamängu, kus täiendame oma teadmisi Eesti kohta. Osaleda võib ka lauamängu üldarvestuses, kus valime kõige rohkem õigeid vastuseid andnud noored. Võitjatele on auhinnad.
Töökeel – eesti keel
Piletiinfo – tasuta

Filmiõhtu
2.01, kell 17.00
Tutvume filmiklassikaga. Eesti filmidest on pärit palju tsitaate, mida kasutatakse ka tänapäeval. Vaatame mõnda neist ning proovime neid kuulsaid väljaütlemisi ära tabada.
Töökeel – eesti keel
Piletiinfo – tasuta

Kontakt   6566802, noortekeskus@kristiinetk.ee

Facebookis  Kristiine noortekeskus