• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Noortekeskus on koolivaheajal avatud 10.00 – 20.00. Pakume noortele arendavaid ja meeleolukaid tegevusi. Sügisese koolivaheaja märksõnaks on põnevad katsed, kasulikud teadmised ja valgustavad töötoad!
Kõikides töötubades ja tagevustes osalemine on TASUTA!


24.10, kell 13.00
Küünalde meisterdamise töötuba. Tegevus on mõeldud eelkõige neile, kellel on huvi käelise tegevuse vastu. Kasutatakse erinevaid meetodeid ning iga noor saab kastetada vähemalt ühte moodust, kuidas ise ohutult meisterdada küünal. Kõik valminud meisterdused võib noor endale jätta.

24.10, kell 16.00
Toimub teadusteemaline töötuba kus katsetatakse, kuidas kartuliga elektrit tekitada. Teeme lihtsaid katseid elektri saamiseks. Kõik vajalikud vahendid saab noor kohapealt. Eelteadmisi selles tegevuses osalemiseks ei ole vaja.

25.10, kell 13.00
Helkurite meisterdamise töötuba.Tegevus on mõeldud eelkõige neile, kellel on huvi käelise tegevuse vastu ning suunatud helkurite olemasolule tähtsustamisele. Kasutatakse erinevaid meetodeid ning iga noor saab kastetada vähemalt ühte moodust, kuidas ise helkurit meisterdada. Kõik valminud meisterdused võib noor endale jätta.

25.10, kell 15.00
Interaktiivne viktoriin, milles keskendutakse eelkõige valguse ja elektri teemadel. Viktoriin on kaasahaarav ja meelelahutuslik viis, kuidas saada juurde uusi huvitavaid teadmisi.

25.10, kell 17.30

Tähistatakse Kristiine noortekeskuse sünnipäeva ja toimub põnev taskulambivõistlus ning palju muud huvitavat! Kristiine noortekeskuse 13ndale sünnipäevale on oodatud kõik suured ja väikesed huvilised. Õhtu jooksul viiakse läbi palju erinevaid tegevusi ja ei puudu ka tordilt küünalde puhumise tseremoonia.

26.10, kell 13.00
Küünalde meisterdamise töötuba. Tegevus on mõeldud eelkõige neile, kellel on huvi käelise tegevuse vastu. Kasutatakse erinevaid meetodeid ning iga noor saab kastetada vähemalt ühte moodust, kuidas ise ohutult meisterdada küünal. Kõik valminud meisterdused võib noor endale jätta. 

 26.10, kell 17.00
Osa saab võtta põnevast varjuteatrist. Tegevus on mõeldus eelkõige nooremale vanuserühmale ja osaleda võib nii esineja kui ka pealtvaatajana.

27.10, kell 13.00
Helkurite meisterdamise töötuba. Tegevus on mõeldud eelkõige neile, kellel on huvi käelise tegevuse vastu ning suunatud helkurite olemasolule tähtsustamisele. Kasutatakse erinevaid meetodeid ning iga noor saab kastetada vähemalt ühte moodust, kuidas ise helkurit meisterdada. Kõik valminud meisterdused võib noor endale jätta.

27.10, kell 17.00
Toimub kokanduse töötuba, mille käigus saab koos juhendajaga maitsva ja tervisliku suutäie valmistada. Tegevus on rahastatud Ank projektikonkursi poolt ning osalejatele tasuta.
Registreeri end hiljemalt üks päev enne töötoa toimumist!
Kontakt (ürituse info Facebookis vm veebis, e-post, telefon) – http://www.tallinnanoored.ee/kristiine, kristiine@tallinnanoored.ee, tel. 6566 802

28.10, kell 13.00
Toimub taskulambi meisterdamise töötuba. Tegevus on mõeldud eelkõige neile, kellel on huvi käelise tegevuse vastu. Eelnevad teadmised selles valdkonnas pole vajalikud. Iga noor saab kastetada, kuidas ise taskulampi meisterdada. Valminud taskulambi võib noor endale jätta.

28.10, kell 16.00
Toimub teadusteemaline töötuba kus katsetatakse, kuidas sidruniga elektrit tekitada. Teeme lihtsaid katseid elektri saamiseks. Kõik vajalikud vahendid saab noor kohapealt.


Kontakt:

Facebook: Kristiine noortekeskus

kristiine@tallinnanoored.ee,

Tel. 6566 802