• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Kristiine Tegevuskeskuse päevakeskuses pakume Kristiine eakatele ja erivajadusega inimestele tervise säilitamiseks ja parendamiseks individuaalsetest vajadustest lähtuvaid, toimetulekut ja elukvaliteeti parendavaid sotsiaalteenuseid ja huvitegevuse võimalusi.
Huviringide tegevus toimub tunniplaani alusel.

  • Huviringides osalemise kuutasu on 2€/ring
  • Huviringide tegevusest saab põhjalikumat infot päevakeskuse juhi käest tel. 651 2702 või sirli.sumeri@kristiinetk.ee

RINGITEGEVUSE TUNNIPLAAN 2019/2020 (augusti seisuga)

ESMASPÄEV

kell 10.00 Nahkehistöö – juhendaja Vaike Leet ( kuu I ja III E), alustab oktoobris

kell 11.00 Klubi „Ristik“ ristsõna lahendajatele –juhendaja Maimu Ummelas (kuu viimane E)

kell 11.00 Rahvatants – juhendaja Elena Kalbus – alates 9. september

kell 14.30 Lauluklubi – juhendaja Ulla Mölder (kuu I ja III esmaspäev)alustab 16. sept. kell 13.00

TEISIPÄEV

kell 9.00 II võimlemine – juhendaja Anne Kaukis – alustab 10. september

kell 9.30 Inglise keel– juhendaja Hille Kapp – alustab 10. september

kell 10.00 V võimlemine– juhendaja Ebe Labi – alustab 10. september

kell 11.00 IV võimlemine– juhendaja Ebe Labi – alustab 10. september

kell 12.00 III võimlemine– juhendaja Ebe Labi – alustab 10. september

kell 12.00 Kunstiring – juhendaja Aase Taaralustab 3. september

kell 13.00 I võimlemine- juhendaja Ebe Labi – alustab 10. september

kell 14.00 Saksa keel – juhendaja Dominica Muna – alustab 10. september

KOLMAPÄEV

kell 10.00 Linetants – juhendaja Helve Vainualustab 11. september

kell 10.30 Käsitöö – juhendaja Aili Pihel – esimene tund R 13. september kell 13.30

kell 12.00 Portselanimaal – juhendaja Ilmi Mansu, alustab oktoobris

kell 12.00 Seenioritants – juhendaja Ivi Talimäe – alustab 11. september

kell 13.00 Kirjandusring – juhendaja katrin Rändve, (kuu II kolmapäev)

kell 14.00 Vabadusvõitlejate koosolek – juhendaja Gunnar Vompas (kuu IV kolmapäev)

kell 14.00 Väärikate Meeste Klubi – juhendaja Kalle Rohtla (kuu II ja IV kolmapäev)

kell 14.00 Kokkame koos – juhendaja Sirli Sumeri, kuu III kolmapäev

NELJAPÄEV

kell 10.00 Mälutreening – juhendaja Kadi Bulgarin, kuu I ja III neljapäev – alustab 19. september

kell 11.00 Aiandusklubi – juhendaja Karl Korol, kuu III neljapäev

kell 11.00 Vestlusring „Mis uudist“ – juhendaja Olga Kenk, kuu II neljapäev

kell 14.00 Jooga – juhendaja Maire Toom, alustab – alustab 10. september

REEDE

kell 9.00 II võimlemine – juhendaja Anne Kaukis

kell 10.00 V võimlemine– juhendaja Piia Ööbik

kell 11.00 Eesti keel – juhendaja Ljudmilla Turilova – alustab 13. september

kell 11.00 IV võimlemine– juhendaja Piia Ööbik

kell 12.00 III võimlemine– juhendaja Piia Ööbik

kell 13.00 I võimlemine– juhendaja Piia Ööbik

kell 14.00 Seltskonnatants – juhendaja Maire Toom – alustab 13. september