• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

RINGITEGEVUSE TUNNIPLAAN 2019/2020

ESMASPÄEV

kell 10.00 Nahkehistöö – juhendaja Vaike Leet ( kuu I ja III E), alustab oktoobris

kell 11.00 Klubi „Ristik“ ristsõna lahendajatele –juhendaja Maimu Ummelas (kuu viimane E)

kell 11.00 Rahvatants – juhendaja Elena Kalbus – alates 9. september

kell 13.00 Lauluklubi – juhendaja Tiina Sellermaa (kuu I ja III esmaspäev)alustab 16. sept. kell 13.00

TEISIPÄEV

kell 9.00 II võimlemine – juhendaja Anne Kaukis – alustab 10. september

kell 9.30 Inglise keel– juhendaja Evelin Akerman – alustab 10. september

kell 10.00 V võimlemine– juhendaja Ebe Labi – alustab 10. september

kell 11.00 IV võimlemine– juhendaja Ebe Labi – alustab 10. september

kell 12.00 III võimlemine– juhendaja Ebe Labi – alustab 10. september

kell 12.00 Kunstiring – juhendaja Aase Taaralustab 3. september

kell 13.00 I võimlemine- juhendaja Ebe Labi – alustab 10. september

kell 14.00 Saksa keel – juhendaja Dominica Muna – alustab 10. september

KOLMAPÄEV

kell 10.00 Linetants – juhendaja Helve Vainualustab 11. september

kell 10.30 Käsitöö – juhendaja Aili Pihel – esimene tund R 13. september kell 13.30

kell 11.00 Portselanimaal – juhendaja Ilmi Mansu, alustab oktoobris

kell 12.00 Seenioritants – juhendaja Ivi Talimäe – alustab 11. september

kell 13.00 Kirjandusring – juhendaja Katrin Rändve, (kuu II kolmapäev)

kell 14.00 Vabadusvõitlejate koosolek – juhendaja Gunnar Vompas (kuu IV kolmapäev)

kell 14.00 Väärikate Meeste Klubi – juhendaja Kalle Rohtla (kuu II ja IV kolmapäev)

kell 14.00 Kokkame koos – juhendaja Sirli Sumeri, kuu III kolmapäev

NELJAPÄEV

kell 10.00 Mälutreening – juhendaja Kadi Bulgarin, kuu I ja III neljapäev – alustab 19. september

kell 11.00 Aiandusklubi – juhendaja Karl Korol, kuu III neljapäev

kell 11.00 Siidimaal – juhendaja Helga Errit, kolorist Reet Lumiste, kuu II ja IV neljapäev, alustab oktoobris

kell 12.00 Jooga – juhendaja Maire Toom, alustab – alustab 10. september

REEDE

kell 9.00 II võimlemine – juhendaja Anne Kaukis

kell 10.00 V võimlemine– juhendaja Piia Ööbik

kell 11.00 Eesti keel – juhendaja Ljudmilla Turilova – alustab 13. september

kell 11.00 IV võimlemine– juhendaja Piia Ööbik

kell 12.00 III võimlemine– juhendaja Piia Ööbik

kell 13.00 I võimlemine– juhendaja Piia Ööbik

kell 14.00 Seltskonnatants – juhendaja Maire Toom – alustab 13. september