• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Meie virtuaalne noortekeskus oli vaheajal avatud 11.00-19.00

Olime olemas kõigis meie kanalites:

Instagramis: https://www.instagram.com/kristiinenoortekas/
TikTokis: https://www.tiktok.com/@kristiinenoortekas
Facebookis: https://www.facebook.com/Kristiinenoortekeskus/

Anname ülevaate, mis me vaheajal tegime ja enamus meie tegevusi on võimalik uuesti vaadata või järele proovida.

20. märtsil oli meil filmi/sarjapäev ehk jagasime noorsootöötajate lemmikuid ning uurisime noortelt nende omasid.

Lisaks on noorsootöötaja Erko kogunud filmisoovitusi tuntud inimestelt ja jaganud neid meie youtube kanalil. Filmisoovitused on ta jaganud vanusegruppidesse 7-12, 13-17 ja 18+. Soovitusi saad vaadata SIIT!

Terve nädala jooksul toimusid ka live ülekanded Noor Tegija Facebooki kontol, meie tegime neist ülekande ka meie lehele, esimesena tegi video treener Katrena Tenno, vaata treeningut uuesti SIIN!

21. aprillil oli meil Instagramis takeover nagu igal teisipäeval, seekord võttis meie konto üle Iirimaal elavad Eesti noored Kristjan ja Liisi. Vaata nende päeva SIIT!

Teisipäeval alustasid noorsootöötaja Erko ja välisvabatahtlik Peter kiirnuudlite testimise ja erinevate retseptide proovimisega. Nimelt küsis Erko eriolukorra algul meie Facebookist soovitusi, kuidas kiirnuudleid paremaks ja toitvamaks muuta ning nüüd vaheajal proovis ise neid retsepte järgi. Vaata “Suht kiire nuudel” retsepte ja testimist SIIT! 

Meie Facebookis toimus ka Grete Kleini ja Ergo Kuld live, mida on võimalik järele vaadata SIIN!

Teisipäeval oli Noor Tegija lives podcast Tissident esindaja Sille-Kadri Simmer, vaata järgi SIIN!

23. aprillil jagas noorsootöötaja Erko taas trennivideot, mida saab järgi vaadata SIIT! ja lisaks õpetab ta ise trennivahendeid tegema SIIN!

Jagasime ka järgmist kiirnuudli retsepti, lingi neile leiad ülevaltpoolt.

Instagramis oli meil noortekeskuse päev, tervitused saatsid meie juures peaaegu 10 aastat töötanud Siret ja lapsehoolduspuhkusel olev Elis.

Nooretele tegime ka Kahooti, mida sai mängida vaheaja lõpuni. Küsimused oli seotud meie noortekeskusega nagu näiteks kui vana on noortekeskus, mitu noorsootöötajat töötab keskuses, mida meie logol on kujutatud jne.

Kolmapäeval oli ka Noor Tegija lives Põhja-Tallinna noorsootöötaja Merilin Ülem, kellega koos kokata sai, vaata SIIN!

23. aprillil oli meil Instagramis takeover, seekord võttis meie konto üle Türgist pärit noor Kardelene, kes on Eestis õppimas ja töötamas. Vaata tema päeva SIIT!

Erko jagas Facebookis ka lugemissoovitusi ja nagu filmisoovitustega on ta need jaganud vanuselit 7-12, 13-17 ja 18+. Vaata soovitusi SIIT!

Neljapäeval oli Noor Tegija lives beatboxi tegija Jüri Udras, vaata SIIN!

24. aprillil keskendusime nii Facebookis kui Instagramis vaheaja kokkuvõttele. Jagasime nädala jooksul toimunud tegevusi nii meie enda poolt kui teiste noortekeskuste poolt.

Vaheaja nädalal tegelesime ka uue välisvabatahtliku valimisega, sest Peteri vabatahtliku teenistuse aeg saab suvel läbi ning juba septembrist alustab meie juures uus välisvabatahtlik. Kokku tegime neli Skype intervjuud ja lõpuks tegime oma valiku. Oleme väga põnevil, aga seniks oleme väga rõõmsad, et Peter meiega on ja panustab meie online noorsootöösse.

Sellel nädalal tegime ka veidi remonti, andsime uue ja värske elu meie Klubiruumile, mida kasutame peamiselt rentimiseks ja tegevusteks, kus on vaja veidi rohkem privaatsust või lihtsalt rahu ja vaikust. Me ei jõua juba ära oodata, millal saame noortekeskuse taas avada ja tehtud noortega jagada.

Reedel oli Noor Tegija lives Tallinna Linnateatri näitleja Liis Lass ja rääkis esinemisjulgusest, vaata SIIN!

Lõpetuseks meie uue nädala tegevuste kavad: