• Kontrast
  • aaaTeksti suurus
Logi sisse

Projekt “Mis värvi on tunded ja mõtted?”on noorte(18+) algatusel kirjutatud projekt vaimse tervise teemadega tegelemiseks.

Selle raames toimuvad eriteemalised kohtumised ning võimalus on osaleda kas kõikides või mõnes, mis Sind eriti huvitab. Kõikide kohtumiste eesmärk on kogeda väga erinevaid viise, kuidas endasse süüvida ja kuidas ennast paremini tunnetada ning ka stressiga toime tulla.
Töötubadest on sellised teemad nagu: sissejuhatus keha ja vaimse tervise maailma, kunstiteraapia näidistund, sissejuhatus holistika teemadesse, minfulness, tervendavad helid jne

Kõik kokkusaamised on erineva teemaga ja jooksvalt tuleb infot juurde ka sügisel toimuvate tegevuste kohta.

Kutsume sellest rännakust osa saama just neid, kellel on huvi vaimse tervise või mõne teema kohta. Osalemine on tasuta ja regitreerimine on vajalik!

Ajakava:

12.06 kell 17.00 Projekti tegevuste pidulik avamine ja sissejuhatus tunnete ja mõtete maailma. Toimumiskoht: Kristiine noortekeskuses.

12.06 kell 18.00 Sissejuhatus tervendavate helide maailma – Helimassaaž.Läbiviijad: Lilia Märtmaa ja Denis Vinogradov – gongid, didgeridoo, tiibeti helikausid, parmupillid, kurgu- ja ülemhelilaul. Toimumiskoht: tervendavate helide keskuses Uus tn 19, Tallinn (kaasa matid ja pleedid)

13.06 kell 17.00 Mindfulness ehk ärksameelsus ning selle leidmine ja hoidmine. Läbiviija: psühholoog ja olevikuterapeut Helena Väljaste. Toimumiskoht: Kristiine noortekeskus, Sõpruse pst 4a,Tallinn

27.06 kell 17.00 Tutvumine holistilise inimesekäsitlusega – inimene kui tervik. Läbiviija terapeut Kaidi Laur. Toimumiskoht: Kristiine noortekeskus, Sõpruse pst 4a, Tallinn

Tegevust viiakse ellu riigieelarvelistest vahenditest Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursi kaudu.